Uitslagen

Wedvluchten 2018

 

Lossing

Losplaats

Uitslagen

Winnaar

7
april Groesbeek - A groep V 44 - uitslagen
Jac Schra
7
april Groesbeek - B groep V 44 - uitslagen
J. Dunnink en Zn.
7
april Groesbeek - D groep V 44 - uitslagen
Jelle Hooikammer
7
april Groesbeek totaal V 44 - uitslagen
Jac Schra
14
april Gennep - A groep V 45 - uitslagen
Jan Heide
14
april Gennep - B groep V 45 - uitslagen
Arjan van de Haar
14
april Gennep - D groep V 45 - uitslagen
Daniël Mussche
14
april Gennep totaal V 45 - uitslagen
Arjan van de Haar
21
april Tongeren - A groep V 46 - uitslagen
Jac Schra
21

april

Tongeren - B groep

V 46 - uitslagen
Daniël Mussche
21

april

Tongeren - D groep

V 46 - uitslagen
Sander Schra
21
april Tongeren totaal V 46 - uitslagen
Jac Schra
28
april Tongeren - A groep V 47 - uitslagen
Frans Koobs
28
april Tongeren - B groep V 47 - uitslagen
Klaas Vos
28
april Tongeren - D groep V 47 - uitslagen
Dylan Veldman
28
april Tongeren - totaal V 47 - uitslagen
Klaas Vos
5
mei Quievrain - A groep M 48 - uitslagen
Berend Timmerman
5
mei Quievrain - B groep M 48 - uitslagen
Jelle Hooikammer
5
mei Quievrain - D groep M 48 - uitslagen
Jelle Hooikammer
5
mei Quievrain - totaal M 48 - uitslagen
Berend Timmerman
12
mei Rethel - A groep M 49 - uitslagen
Johan Schra
12
mei Rethel - B groep M 49 - uitslagen
Arjan van de Haar
12
mei Rethel - D groep M 49 - uitslagen
Jelle Hooikammer
12
mei Rethel totaal M 49 - uitslagen
Johan Schra
19
mei Reims - A groep M 50 - uitslagen
Jan Hokse
19
mei Reims - B groep M 50 - uitslagen
H.J. Winters
19
mei Reims - D groep M 50 - uitslagen
Jelle Hooikammer
19
mei Reims - totaal M 50 - uitslagen
Jan Hokse
26
mei Troyes - A groep E 51 - uitslagen
R. Veldman
26
mei Troyes- B groep E 51 - uitslagen
J. Dunnink & Zn.
26
mei Troyes - totaal E 51 - uitslagen

R. Veldman
26
mei Hannut- A groep V 51 - uitslagen
Jac Schra
26
mei Hannut - B groep V 51 - uitslagen
Bloemert-Hooikammer
26
mei Hannut - D groep V 51 - uitslagen
Sander Schra
26
mei Hannut totaal V 51 - uitslagen
Jac Schra
9

juni

Weert - A groep V 53 - uitslagen
R. Veldman
9
juni Weert - B groep V 53 - uitslagen
K. Dunnink
9
juni Weert - D groep V 53 - uitslagen
Daniël Mussche
9

juni

Weert totaal

V 53 - uitslagen


R. Veldman
15
juni Morlicourt - A groep M 24 - uitslagen
Jac Schra
15
juni Morlicourt - B groep M 24 - uitslagen
Comb. Veijer
15
juni Morlicourt - D groep M 24 - uitslagen
Sander Schra
15
juni Morlicourt totaal M 24 - uitslagen
Jac Schra
23
juni Asse Zellik - A groep V 55 - uitslagen
Henk Jansen
23
juni Asse Zellik - B groep V 55 - uitslagen
Jelle Hooikammer
23
juni Asse Zellik - D groep V 55 - uitslagen
Jelle Hooikammer
23
juni Asse Zellik - totaal V 55 - uitslagen
Henk Jansen
23
juni Sens - A groep E 25 - uitslagen
Henri Schra
23
juni Sens - B groep E 25 - uitslagen
J. Dunnink en Zn.
23
juni Eindstand Vitesse
Jan Hokse
Onaangewezen

Henk Jansen
Aangewezen
23
juni Eindstand Duifkampioen Vitesse
E. Brand en Zn.
23
juni Eindstand Vitesse Jeugd
Jelle Hooikammer
Onaangewezen

Sander Schra
Aangewezen
23
juni Eindstand Duifkampioen Vitesse Jeugd
Jelle Hooikammer
23
juni Stand Fond
R. Veldman
Onaangewezen

R. Veldman
Aangewezen
23
juni Stand Duifkampioen Fond
Jan Heide
23
juni Stand Asduif
Jac Schra
30
juni Rethel - A groep M 56 - uitslagen
Jan Heide
30
juni Rethel - B groep M 56 - uitslagen
Comb. Veijer
30
juni Rethel - D groep M 56 - uitslagen
Daniël Mussche
30
juni Rethel totaal M 56 - uitslagen
Jan Heide
30
juni Stand A - divisie
Onaangewezen

Aangewezen
30
juni Stand B - divisie
Jelle Hooikammer
Onaangewezen

Jelle Hooikammer
Aangewezen
30
juni Stand D - divisie
Jelle Hooikammer
Onaangewezen

Sander Schra
Aangewezen
30
juni Stand Midfond
Henri Schra
Onaangewezen

Henri Schra
Aangewezen
30
juni Stand Midfond Jeugd
Sander Schra
Onaangewezen

Sander Schra
Aangewezen
30
juni Duifkampioen Midfond
Jac Schra
30
juni Duifkampioen Jaarlingen
Jelle Hooikammer
30
juni Duifkampioen Generaal
Jac Schra
7
juli Rethel - A groep M 57 - uitslagen
Henri Schra
7
juli Rethel - B groep M 57 - uitslagen
K. Dunnink
7
juli Rethel - D groep M 57 - uitslagen
Daniël Mussche
7
juli Rethel - totaal M 57 - uitslagen
Henri Schra
7
juli Bourges - A groep E 27 - uitslagen
R. Veldman
7
juli Bourges - B groep E 27 - uitslagen
Bloemert-Hooikammer
7
juli Bourges - totaal E 27 - uitslagen
R. Veldman
7
juli Stand Fond
R. Veldman
Onaangewezen

Jan Hokse
Aangewezen
7
juli Stand Fond Duifkampioenschap
Jan Hokse
Onaangewezen
14
juli Chimay - A groep M 58 - uitslagen
Peter van de Haar
14
juli Chimay - B groep M 58 - uitslagen
H. Trompetter
14
juli Chimay - D groep M 58 - uitslagen
Sander Schra
14
juli Chimay - totaal M 58 - uitslagen
Peter van de Haar
14
juli Stand A - divisie
Henri Schra
Onaangewezen

Henri Schra
Aangewezen
14
juli Stand B - divisie
Jelle Hooikammer
Onaangewezen

Jelle Hooikammer
Aangewezen
14
juli Stand D - divisie
Jelle Hooikammer
Onaangewezen

Sander Schra
Aangewezen
14
juli Eindstand Midfond
Henri Schra
Onaangewezen

Aangewezen
14
juli Eindstand Midfond Jeugd
Sander Schra
Onaangewezen

Sander Schra
Aangewezen
14
juli Eindstand Midfond Duifkampioen
Jac Schra
 
14
juli Eindstand Midfond Jeugd Duifkampioen
Sander Schra
 
14
juli Stand Jaarlingen
Jan Hokse
 
14
juli Stand Asduif
Jac Schra
 
21
juli Chateauroux - A groep E 29 - uitslagen  
21
juli Chateauroux - B groep E 29 - uitslagen
21
juli Chateauroux - D groep E 29 - uitslagen
21
juli Chateauroux - totaal E 29 - uitslagen
21
juli Groesbeek - A groep J 59 - uitslagen
21
juli Groesbeek - B groep J 59 - uitslagen
21
juli Groesbeek - D groep J 59 - uitslagen
21
juli Groesbeek - totaal J 59 - uitslagen
27
juli Bergerac - A groep A 30 - uitslagen
27
juli Bergerac - B groep A 30 - uitslagen
27
juli Bergerac - D groep A 30 - uitslagen
27
juli Bergerac - totaal A 30 - uitslagen
28
juli Gennep - A groep J 60 - uitslagen  
28
juli Gennep - B groep J 60 - uitslagen  
28
juli Gennep - D groep J 60 - uitslagen  
28
juli Gennep - totaal J 60 - uitslagen  
3
augustus Chahors reserve marathon A 31 - uitslagen
3
augustus Chahors reserve marathon A 31 - uitslagen
3
augustus Chahors reserve marathon A 31 - uitslagen
3
augustus Chahors reserve marathon A 31 - uitslagen
4
augustus Issoudun - A groep E 61 - uitslagen  
4
augustus Issoudun - B groep E 61 - uitslagen  
4
augustus Issoudun - D groep E 61 - uitslagen  
4
augustus Issoudun - totaal E 61 - uitslagen  
4
augustus Tongeren - A groep J 61 - uitslagen  
4
augustus Tongeren - B groep J 61 - uitslagen  
4
augustus Tongeren - D groep J 61 - uitslagen  
4
augustus Tongeren totaal J 61 - uitslagen  
11
augustus Asse Zellik - A groep J 62 - uitslagen
11
augustus Asse Zellik - B groep J 62 - uitslagen
11
augustus Asse Zellik - D groep J 62 - uitslagen
11
augustus Asse Zellik - totaal J 62 - uitslagen
18
augustus Biergies - A groep J 63 - uitslagen  
18
augustus Biergies - B groep J 63 - uitslagen  
18
augustus Biergies - D groep J 63 - uitslagen  
18
augustus Biergies - totaal J 63 - uitslagen  
25
augustus Rethel - A groep J 64 - uitslagen  
25
augustus Rethel - B groep J 64 - uitslagen  
25
augustus Rethel - D groep J 64 - uitslagen  
25
augustus Rethel - totaal J 64 - uitslagen  
25
augustus Groesbeek - A groep N 64 - uitslagen  
25
augustus Groesbeek - B groep N 64 - uitslagen  
25
augustus Groesbeek - D groep N 64 - uitslagen  
25
augustus Groesbeek - totaal N 64 - uitslagen  
1
september Morlicourt - A groep J 65 - uitslagen  
1
september Morlicourt - B groep J 65 - uitslagen  
1
september Morlicourt - D groep J 65 - uitslagen  
1
september Morlicourt - totaal J 65 - uitslagen  
1
september Gennep - A groep N 65 - uitslagen  
1
september Gennep - B groep N 65 - uitslagen  
1
september Gennep - D groep N 65 - uitslagen  
1
september Gennep - totaal N 65 - uitslagen  
8
september Rethel - A groep J 66 - uitslagen
8
september Rethel - B groep J 66 - uitslagen
8
september Rethel - D groep J 66 - uitslagen
8
september Rethel - totaal J 66 - uitslagen
8
september Weert - A groep N 66 - uitslagen
8
september Weert - B groep N 66 - uitslagen
8
september Weert - D groep N 66 - uitslagen
8
september Weert - totaal N 66 - uitslagen
15
september Mettet - A groep J 67 - uitslagen  
15
september Mettet - B groep J 67 - uitslagen  
15
september Mettet - D groep J 67 - uitslagen  
15
september Mettet totaal J 67 - uitslagen  
15
september Tongeren - A groep N 67 - uitslagen  
15
september Tongeren - B groep N 67 - uitslagen  
15
september Tongeren - D groep N 67 - uitslagen  
15
september Tongeren totaal N 67 - uitslagen  
23
september Asse Zellik - A groep N 68 - uitslagen  
23
september Asse Zellik - B groep N 68 - uitslagen  
23
september Asse Zellik - D groep N 68 - uitslagen  
23
september Asse Zellik - totaal N 68 - uitslagen