Uitslagen
Wedvluchten 2021
Lossing
Losplaats
Uitslagen
Winnaar
18
september
Burdinne A - divisie
N37 - uitslagen
Klaas Heide
18
september
Burdinne B - divisie
N37 - uitslagen
Henri Schra
18
september
Burdinne D - divisie
N37 - uitslagen
Justin Veijer
18
september
Burdine - totaal
N37 - uitslagen
Klaas Heide
18
september
Eindstand A - divisie
Bert Bloemert
Onaangewezen
Peter van de Haar
Aangewezen
18
september
Eindstand B - divisie
B. Timmerman
Onaangewezen
Klaasje van de Haar
Aangewezen
18
september
Eindstand D - divisie
Justin Veijer
Onaangewezen
Justin Veijer
Aangewezen
18
september
Eindstand Natour
H. Bisschop
Onaangewezen
Comb. Hengsteboer
Aangewezen
18
september
Eindstand Natour Duifkampioen
E. Brand en Zn.
18
september
Eindstand Natour D - divisie
Justin Veijer
Onaangewezen
Justin Veijer
Aangewezen
18
september
Eindstand Natour D - divisie Duifkampioen
Justin Veijer
18
september
Duifkampioen Asduif
Peter van de Haar
18
september
Duifkampioen Jaarlingen
H. Bisschop
18
september
Duifkampioen D - divisie
Justin Veijer
11
september
Challons Champagne A - divisie
J36 - uitslagen
H. Bisschop
11
september
Challons Champagne B - divisie
J36 - uitslagen
Henri Schra
11
september
Challons Champagne D - divisie
J36 - uitslagen
William Huls
11
september
Challons Champagne - totaal
J36 - uitslagen
H. Bisschop
11
september
Eindstand Jong
Bert Bloemert
Onaangewezen
Bert Bloemert
Aangewezen
11
september
Eindstand Jong duifkampioen
Klaas Heide
11
september
Eindstand Jong D - divisie
William Huls
Onaangewezen
William Huls
Aangewezen
11
september
Eindstand Jong D - divisie duifkampioen
??
11
september
Tongeren A - divisie
N36 - uitslagen
Bert Bloemert
11
september
Tongeren B - divisie
N36 - uitslagen
Klaas Stegeman
11
september
Tongeren D - divisie
N36 - uitslagen
William Huls
11
september
Tongeren - totaal
N36 - uitslagen
Bert Bloemert
4
september
Venlo A - divisie
J35 - uitslagen
H.J. Winters
4
september
Venlo B - divisie
J35 - uitslagen
Klaas Stegeman
4
september
Venlo D - divisie
J35 - uitslagen
Jurgen Hulst
4
september
Venlo - totaal
J35 - uitslagen
Klaas Stegeman
4
september
Venlo A - divisie
N35 - uitslagen
Peter van de Haar
4
september
Venlo B - divisie
N35 - uitslagen
Cor Hulst
4
september
Venlo D - divisie
N35 - uitslagen
Justin Veijer
4
september
Venlo - totaal
N35 - uitslagen
Peter van de Haar
28
augustus
Reims A - divisie
J34 - uitslagen
Jan Heide
28
augustus
Reims B - divisie
J34 - uitslagen
Klaasje van de Haar
28
augustus
Reims D - divisie
J34 - uitslagen
William Huls
28
augustus
Reims - Totaal
J34 - uitslagen
Jan Heide
28
augustus
Gennep A - divisie
N64 - uitslagen
Peter van de Haar
28
augustus
Gennep B - divisie
N64 - uitslagen
Henri Schra
28
augustus
Gennep D - divisie
N64 - uitslagen
Remon Jansen
28
augustus
Gennep - Totaal
N64 - uitslagen
Peter van de Haar
21
augustus
Enternach A - divisie
J33 - uitslagen
Bert Bloemert
21
augustus
Enternach B - divisie
J33 - uitslagen
Harm Schra
21
augustus
Enternach D - divisie
J33 - uitslagen
Justin Veijer
21
augustus
Enternach - totaal
J33 - uitslagen
??
21
augustus
Kalkar - A - divisie
N63 - uitslagen
Peter van de Haar
21
augustus
Kalkar B - divisie
N63 - uitslagen
Remon Jansen
21
augustus
Kalkar D - divisie
N63 - uitslagen
Remon Jansen
21
augustus
Kalkar - totaal
N63 - uitslagen
??
14
augustus
Burdinne A - divisie
J32 - uitslagen
Bert Bloemert
14
augustus
Burdinne B - divisie
J32 - uitslagen
William Huls
14
augustus
Burdinne D - divisie
J32 - uitslagen
William Huls
14
augustus
Burdine - totaal
J32 - uitslagen
Bert Bloemert
7
augustus
Weert A - groep
J31 - uitslagen
Klaas Heide
7
augustus
Weert B - groep
J31 - uitslagen
Klaas Vos
7
augustus
Weert D - groep
J31 - uitslagen
Justin Veijer
7
augustus
Weert - totaal
J31 - uitslagen
Klaas Vos
31
juli
Gennep A - groep
J30 - uitslagen
Klaas Heide
31
juli
Gennep B - groep
J30 - uitslagen
B. Timmerman
31
juli
Gennep D - groep
J30 - uitslagen
William Huls
31
juli
Gennep - totaal
J30 - uitslagen
B. Timmerman
23
juli
Kalkar A - groep
J29 - uitslagen
Peter van de Haar
23
juli
Kalkar B - groep
J29 - uitslagen
Klaasje van de Haar
23
juli
Kalkar D - groep
J29 - uitslagen
William Huls
23
juli
Kalkar - totaal
J29 - uitslagen
Peter van de Haar
10
juli
Chalons Champ A - groep
M27 - uitslagen
Peter van de Haar
10
juli
Chalons Champ B - groep
M27 - uitslagen
Cor Hulst
10
juli
Chalons Champ D - groep
M27 - uitslagen
William Huls
10
juli
Chalons Champ - totaal
M27 - uitslagen
Peter van de Haar
10
juli
Stand D - divisie duifkampioen
Justin Veijer
10
juli
Stand Midfond
Bert Bloemert
Onaangewezen
H. Bisschop
Aangewezen
10
juli
Stand Midfond duifkampioen
Peter van de Haar
10
juli
Stand Midfond D - divisie
William Huls
Onaangewezen
William Huls
Aangewezen
10
juli
Stand Midfond D - divisie duifkampioen
William Huls
10
juli
Stand Jaarlingen duifkampioen
H. Bisschop
10
juli
Stand Asduif duifkampioen
Bert Bloemert
3
juli
Issoudun A - groep
E26 - uitslagen
Bert Bloemert
3
juli
Issoudun B - groep
E26 - uitslagen
Klaasje van de Haar
3
juli
Issoudun - totaal
E26 - uitslagen
Bert Bloemert
3
juli
Stand Fond
Bert Bloemert
Onaangewezen
Bert Bloemert
Aangewezen
3
juli
Stand Fond duifkampioen
Bert Bloemert
25
juni
Rethel A - groep
M25 - uitslagen
Bert Bloemert
25
juni
Rethel B - groep
M25 - uitslagen
Arjan Veldman
25
juni
Rethel D - groep
M25 - uitslagen
William Huls
25
juni
Rethel - totaal
M25 - uitslagen
Bert Bloemert
19
juni
Arlon A - groep
M24 - uitslagen
Peter van de Haar
19
juni
Arlon B - groep
M24 - uitslagen
Cor Hulst
19
juni
Arlon D - groep
M24 - uitslagen
William Huls
19
juni
Arlon - totaal
M24 - uitslagen
Cor Hulst
19
juni
Lorris A - groep
E24 - uitslagen
Bert Bloemert
19
juni
Lorris B - groep
E24 - uitslagen
B. Timmermen
19
juni
Lorris - totaal
E24 - uitslagen
Bert Bloemert
22
mei
Chimay A - groep
M21 - uitslagen
Jan Heide
22
mei
Chimay B - groep
M21 - uitslagen
Klaas Stegeman
22
mei
Chimay D - groep
M21 - uitslagen
Justin Veijer
22
mei
Chimay - totaal
M21 - uitslagen
Jan Heide
8
mei
Chimay A - groep
M18 - uitslagen
Comb. Hengsteboer
8
mei
Chimay B - groep
M18 - uitslagen
Klaas Stegeman
8
mei
Chimay D - groep
M18 - uitslagen
Justin Veijer
8
mei
Chimay - totaal
M18 - uitslagen
Klaas Stegeman
1
mei
Dries - Bruck A - groep
V17 - uitslagen
Pieter Oosterling
1
mei
Dries - Bruck B - groep
V17 - uitslagen
H. Trompetter
1
mei
Dries - Bruck D - groep
V17 - uitslagen
Justin Veijer
1
mei
Dries - Bruck totaal
V17 - uitslagen
Pieter Oosterling
1
mei
Stand Vitesse
Klaas Heide
Onaangewezen
Peter van de Haar
Aangewezen
1
mei
Stand Vitesse D - divisie
Jurgen Hulst
Onaangewezen
Remon Jansen
Aangewezen
1
mei
Duifkampioen Vitesse
B. Timmerman
1
mei
Duifkampioen Vitesse D - divisie
Arjan Veldman
24
april
Ludenscheid A - groep
V16 - uitslagen
H. Bisschop
24
april
Ludenscheid B - groep
V16 - uitslagen
B. Timmerman
24
april
Ludenscheid D - groep
V16 - uitslagen
Remon Jansen
24
april
Ludenscheid totaal
V16 - uitslagen
B. Timmerman
17
april
Munster A - groep
V15 - uitslagen
Henk Jansen
17
april
Munster B - groep
V15 - uitslagen
Klaas Stegeman
17
april
Munster D - groep
V15 - uitslagen
Jurgen Hulst
17
april
Munster - totaal
V15 - uitslagen
Henk Jansen
13
april
Rheine A - groep
V14 - uitslagen
E. Brand en Zn.
13
april
Rheine B - groep
V14 - uitslagen
Klaas Stegeman
13
april
Rheine D - groep
V14 - uitslagen
Justin Veijer
13
april
Rheine - totaal
V14 - uitslagen
E. Brand en Zn.
3
april
Rheine A - groep
V13 - uitslagen
E. Brand en Zn.
3
april
Rheine B - groep
V13 - uitslagen
B. Timmerman
3
april
Rheine D - groep
V13 - uitslagen
Justin Veijer
3
april
Rheine - totaal
V13 - uitslagen
E. Brand en Zn.